Стара версія сайту

За цим посиланням можна переглянути стару версію сайту Луганського РВ АМУ, яка буде доступна до 30.06.2017 року.

Новини

Проведені прес-конференції для Білокуракинської ОТГ та Троїцької ОТГ з питання оголошення переможців конкурсу в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.
За результатами проведення відкритого грантового конкурсу, переможцями стали:

ЗАПРОШЕННЯ ДО  КОНКУРСУ

На виконання робіт з виготовлення проектно- кошторисної документації для   громадських будівель  об'єднаних територіальних громад (ОТГ)

ГО «Луганське регіональне відділення Асоціації міст України" за фінансової та технічної підтримки проекту "Підтримка реформи децентралізації", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH реалізує проект надання грантів об’єднаним територіальним громадам з метою впровадження послуг з підвищення енергетичної ефективності та спроможності громад  управляти енергоресурсами

ЗАПРОШЕННЯ ДО  КОНКУРСУ

на виконання робіт з енергетичного аудиту інвестиційного класу  громадських будівель для  об'єднаних територіальних громад (ОТГ)

ГО «Луганське регіональне відділення Асоціації міст України" за фінансової та технічної підтримки проекту "Підтримка реформи децентралізації", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH реалізує проект надання грантів об’єднаним територіальним громадам з метою впровадження послуг з підвищення енергетичної ефективності та спроможності громад  управляти енергоресурсами.

Повний текст запрошення та додатки можна завантажити нижче:

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ (.docx)

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК 1 (.docx)

13 липня 2017 року відбулося третє засідання Робочої групи зі стратегічного планування Стратегічної міської ради, на якому було затверджено SWOT - аналіз, обговорено проекти стратегічного бачення, місії та стратегічних напрямків розвитку.

Луганське регіональне відділення Асоціації міст України прийняло участь в засіданні ініціативноі групи з питань стратегічного планування у місті Сєвєродонецьку. Засідання відбулося у приміщенні Східно-українського національного університету ім.В.Даля. Експерт з МЕР виступила з питань методики та організації процесу актуалізації Стратегії розвитку міста, яку було затверджено рішенням міської ради у грудні 2015 року. Порадила використати посібник з місцевого економічного розвитку та практичні напрацювання проекту ПРОМІС. Висловила думку стосовно сценарію розвитку міста Сєвєродонецька. Обговорили проблеми створення ОТГ.

 

Скачать бесплатно шаблон Joomla с JooMix.org