Стара версія сайту

За цим посиланням можна переглянути стару версію сайту Луганського РВ АМУ, яка буде доступна до 30.06.2017 року.

Новини з МЕР

18  травня Луганське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПРОМІС (Федерація Канадських муніципалітетів) провело фокус-групове дослідження думки  підприємців  у місті Старобліьську.

12 травня Луганське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПРОМІС (Федерація Канадських муніципалітетів) надало консультації зі стратегічного планування спеціалістам Троїцької об'єднаної територіальної громади, яка 30 квітня 2017 року пройшла місцеві вибори. Учасники консультації: сільські голови територіальних громад які увійшли до складу Троїцької ОТГ, депутати, громадські активісти. Троїцьку ОТГ утворили Троїцька селищна та 11 сільських громад. Це сама потужна в області обєднана територіальна громада. Для майбутнього розвитку ОТГ необхідно розробити Стратегію розвитку. Для цього регіональний консультант з МЕР Кліменко Катерина надала консультації із методології розробки Стратегії та інформацію стосовно реалізації Стратегії за 2016 рік Новопсковської ОТГ як успішний приклад.

Завантажити файл (*.docx)

Луганське регiональне вiддiлення Асоцiацii мiст Украiни спiльно з Iнститутом громадянського суспiльства органiзували семiнар для потенцiйних ОТГ областi "Iнструменти розумного планування та розвитку ОТГ". Цiкавим виявилося питання формування пожежних служб в ОТГ. До Луганщини завiтала ДСНС Украiни.

Тренінг по проектному менеджменту пройшов у місті Сєвєродонецьку для міст та селищ Луганської області та Донецької області - членів ВАОМС "Асоціація міст України", а також об'єднаних територіальних громад. Цей захід організований Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки проекту "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС).

 

Скачать бесплатно шаблон Joomla с JooMix.org